Round #1 - Pool
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Division Country Status
1 Piątkowska, Lena UKS ATENA GDAŃSK    POL 
2 Kulpaczyńska, Oliwia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
3 Szczechowska, Laura UKS ATENA GDAŃSK    POL 
4 Nowakowska, Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
5 Skoczylas, Weronika AZS AWF WARSZAWA    POL 
6 Bartol, Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL 
7 Wykland, Róża UKS ATENA GDAŃSK    POL 
8 Fudala, Karolina 10  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
9 Langa, Lena 11  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
10 Kwiatkowska, Antonina 12  AZS AWF WARSZAWA    POL 
11 Filipowicz, Daria 13  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
12 Lewandowska, Natalia 14  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
13 Michalska, Barbara 15  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
14 Graczyk, Julia 16  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
15 Dąbecka, Magdalena 17  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
16 Wierzchowska, Adrianna 18  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
17 Kędziora, Zuzanna 19  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
18 Tracz, Weronika 20  WROCŁAWIANIE    POL 
19 Wiśniewska, Julia 21  AZS AWF WARSZAWA    POL 
20 Jarosiewicz, Natalia 24  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
21 Tomaszewska, Alicja 25  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
22 Bajków, Agata 26  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
23 Wytyk, Dominika 27  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
24 Smorgowicz, Iga 31  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
25 Fedorów, Maria 32  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL 
26 Cieślicka, Amelia 34  WROCŁAWIANIE    POL 
27 Tomaszewska, Martyna 37  ZJEDNOCZENI PABIANICE    POL 
28 Majorek, Zofia 41  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
29 Bessman, Gabriela 43  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
30 Hałuszkiewicz, Dominika 46  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
31 Binko, Aleksandra 47  WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL 
32 Nilek, Nel 49  POLONIA 1912 LESZNO    POL 
33 Koc, Wiktoria 53  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
34 Tańska, Aleksandra 54  AZS AWF POZNAŃ    POL 
35 Biegańska, Amelia 55  AZS AWF POZNAŃ    POL 
36 Szafran, Wiktoria 57  WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL 
37 Skora, Victoria 58  IKS LESZNO    POL 
38 Karpińska, Zuzanna 61  BUDOWLANI TORUŃ    POL 
39 Pawelec, Pola 99  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
40 Góralczyk, Zuzanna 99  AZS AWF POZNAŃ    POL 
41 Kalisz, Izabela 99  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL 
42 Piela, Julia 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL 
43 Polak, Paulina 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL 
44 Kwiatkowska, Gabriela 99  AZS AWF POZNAŃ    POL 
45 Dąbrowska, Liliana 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
46 Dąbrowska, Oliwia 99  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL 
47 Roll, Nina 99  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL 
48 Wróbel, Emilia 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL 
49 Duha, Łucja 99  AZS AWF POZNAŃ    POL 
50 Kubaczyk, Katarzyna 99  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL 
51 Lewy, Maria 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
52 Kwaśniewska, Julia 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
53 Glapka, Weronika 99  AZS AWF POZNAŃ    POL 
54 Putnina, Patricija   BJSS RIGA    LAT 
55 Liepniece, Hera   BJSS RIGA    LAT 
56 Junele, Nikol   ASMENS    LAT 
57 Shemarova, Julianna   FLORETE    LAT 
58 ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA   ALTINYURT S.C.    TUR 
59 Bajeva, Agata   ASMENS    LAT 
60 KARAMAN, NISAN EZEL   ALTINYURT S.C.    TUR 
61 Horodyska, Alina       UKR 
62 Sinkovich, Gabriela   FLORETE    LAT 
63 Tauckele, Patricija   BJSS RIGA    LAT 
64 Savkina, Anna   ASMENS    LAT 
65 Świątkowska, Anna   UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
Round Scores
Pool #1
On strip 1
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Tomaszewska, Alicja
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D0 D1 V4 V4 D3 D3 2 0.33 15 19 -4
Piątkowska, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V4 V4 V4 V4 V3 V4 6 1.00 23 5 +18
Jarosiewicz, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 V4 D0 V3 V4 V4 V4 5 0.83 19 14 +5
Góralczyk, Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 D0 D1 D2 D2 D1 D2 0 0.00 8 22 -14
Horodyska, Alina
UKR
5 D3 D2 D3 V4 D2 V4 2 0.33 18 18 0
KARAMAN, NISAN EZEL
ALTINYURT S.C. / TUR
6 V4 D2 D3 V4 V4 V4 4 0.67 21 14 +7
Kalisz, Izabela
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
7 V4 D0 D1 V3 D0 D1 2 0.33 9 21 -12

Pool #2
On strip 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Kulpaczyńska, Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D1 V4 V4 V4 V4 4 0.80 17 5 +12
Bajków, Agata
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V4 D0 V4 D0 D3 2 0.40 11 10 +1
Bajeva, Agata
ASMENS / LAT
3 D0 V4 V4 D0 D1 2 0.40 9 12 -3
Piela, Julia
UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA / POL
4 D0 D0 D0 D1 D0 0 0.00 1 20 -19
Świątkowska, Anna
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
5 D0 V1 V4 V4 D3 3 0.60 12 9 +3
Wiśniewska, Julia
AZS AWF WARSZAWA / POL
6 D1 V4 V4 V4 V4 4 0.80 17 11 +6

Pool #3
On strip 3
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Szczechowska, Laura
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1.00 24 7 +17
Karpińska, Zuzanna
BUDOWLANI TORUŃ / POL
2 D0 D1 D2 V4 D0 D1 1 0.17 8 20 -12
ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA
ALTINYURT S.C. / TUR
3 D0 V4 V4 V4 V4 D0 4 0.67 16 14 +2
Wytyk, Dominika
UKS ATENA GDAŃSK / POL
4 D2 V4 D2 V4 V4 D1 3 0.50 17 17 0
Polak, Paulina
UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA / POL
5 D1 D0 D2 D1 D3 D0 0 0.00 7 24 -17
Tracz, Weronika
WROCŁAWIANIE / POL
6 D2 V4 D1 D2 V4 D2 2 0.33 15 19 -4
Sinkovich, Gabriela
FLORETE / LAT
7 D2 V4 V4 V4 V4 V4 5 0.83 22 8 +14

Pool #4
On strip 4
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Kędziora, Zuzanna
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 V4 V4 V4 D1 V4 4 0.80 17 5 +12
Dąbrowska, Liliana
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 D0 D1 D1 D0 D1 0 0.00 3 20 -17
Smorgowicz, Iga
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 D0 V4 D0 D0 D3 1 0.20 7 12 -5
Shemarova, Julianna
FLORETE / LAT
4 D3 V4 V1 V4 D2 3 0.60 14 10 +4
Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 V2 V4 V2 D2 D2 3 0.60 12 8 +4
Skora, Victoria
IKS LESZNO / POL
6 D0 V4 V4 V3 V3 4 0.80 14 12 +2

Pool #5
On strip 5
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Fedorów, Maria
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
1 D0 V4 V4 D0 D1 2 0.40 9 17 -8
Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 V4 V4 V4 D0 V4 4 0.80 16 5 +11
Kwiatkowska, Gabriela
AZS AWF POZNAŃ / POL
3 D3 D0 V4 D0 D3 1 0.20 10 16 -6
Szafran, Wiktoria
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
4 D2 D1 D0 D1 D0 0 0.00 4 20 -16
Wierzchowska, Adrianna
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
5 V4 V4 V4 V4 V2 5 1.00 18 2 +16
Junele, Nikol
ASMENS / LAT
6 V4 D0 V4 V4 D1 3 0.60 13 10 +3

Pool #6
On strip 6
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Dąbrowska, Oliwia
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
1 D0 D1 D2 D1 V4 1 0.20 8 18 -10
Liepniece, Hera
BJSS RIGA / LAT
2 V4 D1 V4 D2 D2 2 0.40 13 13 0
Bartol, Antonina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
3 V4 V4 V4 D2 V4 4 0.80 18 9 +9
Cieślicka, Amelia
WROCŁAWIANIE / POL
4 V4 D1 D3 V4 V4 3 0.60 16 14 +2
Dąbecka, Magdalena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
5 V4 V4 V4 D3 V4 4 0.80 19 10 +9
Biegańska, Amelia
AZS AWF POZNAŃ / POL
6 D2 V4 D0 D1 D1 1 0.20 8 18 -10

Pool #7
On strip 7
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Graczyk, Julia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 V4 D1 V4 D2 V4 V4 4 0.67 19 8 +11
Koc, Wiktoria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 D0 D1 V4 D1 V4 D1 2 0.33 11 18 -7
Wykland, Róża
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 V2 V4 V4 V4 V4 V4 6 1.00 22 8 +14
Roll, Nina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
4 D0 D1 D2 D0 V4 V4 2 0.33 11 19 -8
Tomaszewska, Martyna
ZJEDNOCZENI PABIANICE / POL
5 V3 V3 D2 V4 V1 V4 5 0.83 17 10 +7
Glapka, Weronika
AZS AWF POZNAŃ / POL
6 D0 D2 D0 D1 D0 D0 0 0.00 3 21 -18
Tauckele, Patricija
BJSS RIGA / LAT
7 D3 V4 D2 D2 D3 V4 2 0.33 18 17 +1

Pool #8
On strip 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Majorek, Zofia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D0 D0 V4 V4 V4 3 0.60 12 11 +1
Michalska, Barbara
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V4 V4 V4 V4 V1 5 1.00 17 2 +15
Fudala, Karolina
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 V4 D2 V4 V4 V4 4 0.80 18 4 +14
Putnina, Patricija
BJSS RIGA / LAT
4 D2 D0 D0 V4 D3 1 0.20 9 17 -8
Wróbel, Emilia
UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA / POL
5 D1 D0 D0 D1 V4 1 0.20 6 19 -13
Tańska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
6 D0 D0 D0 V4 D3 1 0.20 7 16 -9

Pool #9
On strip 9
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Langa, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 V3 V4 V4 V4 D2 V4 5 0.83 21 6 +15
Lewandowska, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 D1 V4 V4 V4 V4 V4 5 0.83 21 7 +14
Kwaśniewska, Julia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 D1 D2 V4 V4 D0 D0 2 0.33 11 18 -7
Duha, Łucja
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 D0 D0 D1 D2 D0 D0 0 0.00 3 23 -20
Nilek, Nel
POLONIA 1912 LESZNO / POL
5 D0 D2 D1 V3 D1 D1 1 0.17 8 22 -14
Savkina, Anna
ASMENS / LAT
6 V4 D0 V4 V4 V4 D2 4 0.67 18 10 +8
Bessman, Gabriela
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
7 D0 D0 V4 V4 V4 V3 4 0.67 15 11 +4

Pool #10
On strip 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Hałuszkiewicz, Dominika
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D1 V4 V4 D0 V4 3 0.60 13 10 +3
Filipowicz, Daria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V2 V4 V4 V3 V4 5 1.00 17 2 +15
Lewy, Maria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 D1 D0 D2 D0 D2 0 0.00 5 19 -14
Kwiatkowska, Antonina
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 D3 D0 V3 D3 V4 2 0.40 13 14 -1
Binko, Aleksandra
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
5 V4 D1 V4 V4 V4 4 0.80 17 6 +11
Kubaczyk, Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
6 D0 D0 V4 D0 D0 1 0.20 4 18 -14

Round #2 - Pool
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Division Country V V/M TS TR Ind Status
1 Piątkowska, Lena UKS ATENA GDAŃSK    POL  1.00  23  +18  Advanced
2 Szczechowska, Laura UKS ATENA GDAŃSK    POL  1.00  24  +17  Advanced
3 Wierzchowska, Adrianna 18  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  1.00  18  +16  Advanced
4T Filipowicz, Daria 13  UKS ATENA GDAŃSK    POL  1.00  17  +15  Advanced
4T Michalska, Barbara 15  UKS ATENA GDAŃSK    POL  1.00  17  +15  Advanced
6 Wykland, Róża UKS ATENA GDAŃSK    POL  1.00  22  +14  Advanced
7 Langa, Lena 11  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.83  21  +15  Advanced
8 Sinkovich, Gabriela   FLORETE    LAT  0.83  22  +14  Advanced
9 Lewandowska, Natalia 14  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.83  21  +14  Advanced
10 Tomaszewska, Martyna 37  ZJEDNOCZENI PABIANICE    POL  0.83  17  10  +7  Advanced
11 Jarosiewicz, Natalia 24  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.83  19  14  +5  Advanced
12 Fudala, Karolina 10  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.80  18  +14  Advanced
13T Kulpaczyńska, Oliwia UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.80  17  +12  Advanced
13T Kędziora, Zuzanna 19  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.80  17  +12  Advanced
15 Binko, Aleksandra 47  WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL  0.80  17  +11  Advanced
16 Skoczylas, Weronika AZS AWF WARSZAWA    POL  0.80  16  +11  Advanced
17 Dąbecka, Magdalena 17  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.80  19  10  +9  Advanced
18 Bartol, Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL  0.80  18  +9  Advanced
19 Wiśniewska, Julia 21  AZS AWF WARSZAWA    POL  0.80  17  11  +6  Advanced
20 Skora, Victoria 58  IKS LESZNO    POL  0.80  14  12  +2  Advanced
21 Graczyk, Julia 16  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.67  19  +11  Advanced
22 Savkina, Anna   ASMENS    LAT  0.67  18  10  +8  Advanced
23 KARAMAN, NISAN EZEL   ALTINYURT S.C.    TUR  0.67  21  14  +7  Advanced
24 Bessman, Gabriela 43  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  0.67  15  11  +4  Advanced
25 ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA   ALTINYURT S.C.    TUR  0.67  16  14  +2  Advanced
26 Shemarova, Julianna   FLORETE    LAT  0.60  14  10  +4  Advanced
27 Nowakowska, Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL  0.60  12  +4  Advanced
28T Junele, Nikol   ASMENS    LAT  0.60  13  10  +3  Advanced
28T Hałuszkiewicz, Dominika 46  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.60  13  10  +3  Advanced
30 Świątkowska, Anna   UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL  0.60  12  +3  Advanced
31 Cieślicka, Amelia 34  WROCŁAWIANIE    POL  0.60  16  14  +2  Advanced
32 Majorek, Zofia 41  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.60  12  11  +1  Advanced
33 Wytyk, Dominika 27  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.50  17  17  Advanced
34 Bajków, Agata 26  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.40  11  10  +1  Advanced
35 Liepniece, Hera   BJSS RIGA    LAT  0.40  13  13  Advanced
36 Kwiatkowska, Antonina 12  AZS AWF WARSZAWA    POL  0.40  13  14  -1  Advanced
37 Bajeva, Agata   ASMENS    LAT  0.40  12  -3  Advanced
38 Fedorów, Maria 32  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL  0.40  17  -8  Advanced
39 Tauckele, Patricija   BJSS RIGA    LAT  0.33  18  17  +1  Advanced
40 Horodyska, Alina       UKR  0.33  18  18  Advanced
41T Tracz, Weronika 20  WROCŁAWIANIE    POL  0.33  15  19  -4  Advanced
41T Tomaszewska, Alicja 25  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.33  15  19  -4  Advanced
43T Koc, Wiktoria 53  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.33  11  18  -7  Advanced
43T Kwaśniewska, Julia 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.33  11  18  -7  Advanced
45 Roll, Nina 99  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL  0.33  11  19  -8  Advanced
46 Kalisz, Izabela 99  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL  0.33  21  -12  Advanced
47 Smorgowicz, Iga 31  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.20  12  -5  Advanced
48 Kwiatkowska, Gabriela 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.20  10  16  -6  Advanced
49 Putnina, Patricija   BJSS RIGA    LAT  0.20  17  -8  Advanced
50 Tańska, Aleksandra 54  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.20  16  -9  Advanced
51T Biegańska, Amelia 55  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.20  18  -10  Advanced
51T Dąbrowska, Oliwia 99  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL  0.20  18  -10  Advanced
53 Wróbel, Emilia 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL  0.20  19  -13  Advanced
54 Kubaczyk, Katarzyna 99  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL  0.20  18  -14  Advanced
55 Karpińska, Zuzanna 61  BUDOWLANI TORUŃ    POL  0.17  20  -12  Advanced
56 Nilek, Nel 49  POLONIA 1912 LESZNO    POL  0.17  22  -14  Advanced
57 Góralczyk, Zuzanna 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.00  22  -14  Advanced
58 Lewy, Maria 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.00  19  -14  Advanced
59 Szafran, Wiktoria 57  WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL  0.00  20  -16  Advanced
60 Polak, Paulina 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL  0.00  24  -17  Advanced
61 Dąbrowska, Liliana 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.00  20  -17  Advanced
62 Glapka, Weronika 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.00  21  -18  Advanced
63 Piela, Julia 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL  0.00  20  -19  Advanced
64 Duha, Łucja 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.00  23  -20  Advanced
Round Scores
Pool #1
On strip 12
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Dąbrowska, Liliana
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D2 D0 D2 D2 D0 V4 1 0.17 10 19 -9
Graczyk, Julia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V4 D2 V4 V4 D2 V4 4 0.67 20 13 +7
Piątkowska, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 V4 V4 V4 V4 V1 V4 6 1.00 21 5 +16
Skora, Victoria
IKS LESZNO / POL
4 V3 D1 D1 D1 D1 V4 2 0.33 11 20 -9
Horodyska, Alina
UKR
5 V4 D0 D0 V4 D3 V4 3 0.50 15 17 -2
Tracz, Weronika
WROCŁAWIANIE / POL
6 V4 V4 D0 V4 V4 V4 5 0.83 20 10 +10
Polak, Paulina
UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA / POL
7 D0 D2 D2 D2 D2 D3 0 0.00 11 24 -13

Pool #2
On strip 3
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Szczechowska, Laura
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1.00 24 3 +21
Tauckele, Patricija
BJSS RIGA / LAT
2 D0 V4 D0 V4 D3 D1 2 0.33 12 21 -9
Szafran, Wiktoria
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
3 D1 D2 D1 D2 D0 D1 0 0.00 7 24 -17
Tomaszewska, Alicja
UKS ATENA GDAŃSK / POL
4 D1 V4 V4 V4 V3 D1 4 0.67 17 12 +5
Glapka, Weronika
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 D0 D3 V4 D1 D1 D2 1 0.17 11 21 -10
Savkina, Anna
ASMENS / LAT
6 D1 V4 V4 D2 V4 D0 3 0.50 15 15 0
Wiśniewska, Julia
AZS AWF WARSZAWA / POL
7 D0 V4 V4 V4 V3 V4 5 0.83 19 9 +10

Pool #3
On strip 14
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Lewy, Maria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D0 D0 D1 D0 D2 D0 0 0.00 3 24 -21
Fedorów, Maria
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
2 V4 V4 V4 D2 V4 D2 4 0.67 20 8 +12
Piela, Julia
UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA / POL
3 V4 D0 D2 D0 D0 D0 1 0.17 6 19 -13
Koc, Wiktoria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
4 V4 D0 V3 D2 D1 D2 2 0.33 12 18 -6
Wierzchowska, Adrianna
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
5 V4 V3 V4 V3 V4 D3 5 0.83 21 9 +12
KARAMAN, NISAN EZEL
ALTINYURT S.C. / TUR
6 V4 D1 V4 V4 D1 D0 3 0.50 14 15 -1
Bartol, Antonina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
7 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1.00 24 7 +17

Pool #4
On strip 6
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Dąbecka, Magdalena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 V4 D1 V4 V4 V4 V4 5 0.83 21 7 +14
Kwaśniewska, Julia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 D0 D0 D2 D2 D0 D2 0 0.00 6 23 -17
Michalska, Barbara
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1.00 24 6 +18
Góralczyk, Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 D0 V3 D3 V4 D1 D0 2 0.33 11 20 -9
Duha, Łucja
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 D0 V4 D0 D2 D1 D3 1 0.17 10 22 -12
Bajeva, Agata
ASMENS / LAT
6 D0 V4 D2 V4 V4 V4 4 0.67 18 13 +5
Bessman, Gabriela
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
7 D3 V4 D0 V4 V4 D3 3 0.50 18 17 +1

Pool #5
On strip 15
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Kwiatkowska, Antonina
AZS AWF WARSZAWA / POL
1 V2 D1 V4 V4 D1 3 0.60 12 10 +2
Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 D1 D2 V2 V4 V3 3 0.60 12 8 +4
ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA
ALTINYURT S.C. / TUR
3 V3 V4 V4 V4 V4 5 1.00 19 4 +15
Nilek, Nel
POLONIA 1912 LESZNO / POL
4 D0 D1 D0 V4 D1 1 0.20 6 15 -9
Roll, Nina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
5 D2 D0 D0 D1 D1 0 0.00 4 20 -16
Filipowicz, Daria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
6 V4 D1 D1 V4 V4 3 0.60 14 10 +4

Pool #6
On strip 5
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Shemarova, Julianna
FLORETE / LAT
1 V4 D2 V4 V2 D0 3 0.60 12 15 -3
Karpińska, Zuzanna
BUDOWLANI TORUŃ / POL
2 D3 D1 D2 V4 D1 1 0.20 11 16 -5
Binko, Aleksandra
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
3 V4 V4 V4 V4 D1 4 0.80 17 13 +4
Liepniece, Hera
BJSS RIGA / LAT
4 D3 V4 D3 D2 V4 2 0.40 16 14 +2
Kalisz, Izabela
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
5 D1 D0 D3 V4 V3 2 0.40 11 14 -3
Wykland, Róża
UKS ATENA GDAŃSK / POL
6 V4 V4 V4 D0 D2 3 0.60 14 9 +5

Pool #7
On strip 4
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Kędziora, Zuzanna
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D3 V4 V4 V4 D1 3 0.60 16 12 +4
Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
2 V4 V4 V4 V4 D0 4 0.80 16 8 +8
Kubaczyk, Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
3 D1 D1 D0 D1 D1 0 0.00 4 20 -16
Smorgowicz, Iga
UKS ATENA GDAŃSK / POL
4 D2 D0 V4 D1 D0 1 0.20 7 16 -9
Bajków, Agata
UKS ATENA GDAŃSK / POL
5 D1 D0 V4 V4 D2 2 0.40 11 14 -3
Langa, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1.00 20 4 +16

Pool #8
On strip 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Wytyk, Dominika
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D2 V4 V4 D1 D3 2 0.40 14 12 +2
Kulpaczyńska, Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V4 V4 V4 D1 V3 4 0.80 16 6 +10
Wróbel, Emilia
UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA / POL
3 D0 D0 D2 D0 D1 0 0.00 3 20 -17
Kwiatkowska, Gabriela
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 D0 D0 V4 D0 D1 1 0.20 5 18 -13
Sinkovich, Gabriela
FLORETE / LAT
5 V4 V4 V4 V4 V4 5 1.00 20 2 +18
Junele, Nikol
ASMENS / LAT
6 V4 D0 V4 V4 D0 3 0.60 12 12 0

Pool #9
On strip 13
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Hałuszkiewicz, Dominika
UKS ATENA GDAŃSK / POL
1 D1 V4 V4 V4 D0 3 0.60 13 12 +1
Fudala, Karolina
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1.00 20 5 +15
Lewandowska, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 D3 D0 V4 V4 V4 3 0.60 15 10 +5
Putnina, Patricija
BJSS RIGA / LAT
4 D0 D0 D1 V4 D1 1 0.20 6 17 -11
Dąbrowska, Oliwia
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
5 D1 D1 D0 D1 V4 1 0.20 7 18 -11
Majorek, Zofia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
6 V4 D3 D1 V4 D2 2 0.40 14 13 +1

Pool #10
On strip 17
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Tańska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
1 D1 D2 D0 D1 D1 0 0.00 5 15 -10
Biegańska, Amelia
AZS AWF POZNAŃ / POL
2 V2 D2 D0 D2 D1 1 0.20 7 13 -6
Jarosiewicz, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 V3 V3 V4 D2 D2 3 0.60 14 12 +2
Cieślicka, Amelia
WROCŁAWIANIE / POL
4 V4 V4 D1 D0 D1 2 0.40 10 12 -2
Tomaszewska, Martyna
ZJEDNOCZENI PABIANICE / POL
5 V2 V3 V4 V4 D2 4 0.80 15 8 +7
Świątkowska, Anna
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
6 V4 V2 V3 V4 V3 5 1.00 16 7 +9

Round #3 - DE
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Division Country V V/M TS TR Ind Status
1 Szczechowska, Laura UKS ATENA GDAŃSK    POL  12  1.00  48  10  +38  Advanced
2 Piątkowska, Lena UKS ATENA GDAŃSK    POL  12  1.00  44  10  +34  Advanced
3 Michalska, Barbara 15  UKS ATENA GDAŃSK    POL  11  1.00  41  +33  Advanced
4 Sinkovich, Gabriela   FLORETE    LAT  10  0.91  42  10  +32  Advanced
5 Langa, Lena 11  UKS ATENA GDAŃSK    POL  10  0.91  41  10  +31  Advanced
6 Wierzchowska, Adrianna 18  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  10  0.91  39  11  +28  Advanced
7 Bartol, Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL  10  0.91  42  16  +26  Advanced
8 Fudala, Karolina 10  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.90  38  +29  Advanced
9 Dąbecka, Magdalena 17  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.82  40  17  +23  Advanced
10 Wykland, Róża UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.82  36  17  +19  Advanced
11 ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA   ALTINYURT S.C.    TUR  0.82  35  18  +17  Advanced
12 Wiśniewska, Julia 21  AZS AWF WARSZAWA    POL  0.82  36  20  +16  Advanced
13 Tomaszewska, Martyna 37  ZJEDNOCZENI PABIANICE    POL  0.82  32  18  +14  Advanced
14 Kulpaczyńska, Oliwia UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.80  33  11  +22  Advanced
15 Filipowicz, Daria 13  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.80  31  12  +19  Advanced
16 Binko, Aleksandra 47  WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL  0.80  34  19  +15  Advanced
17 Świątkowska, Anna   UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL  0.80  28  16  +12  Advanced
18 Lewandowska, Natalia 14  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.73  36  17  +19  Advanced
19 Jarosiewicz, Natalia 24  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.73  33  26  +7  Advanced
20 Kędziora, Zuzanna 19  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.70  33  17  +16  Advanced
21 Skoczylas, Weronika AZS AWF WARSZAWA    POL  0.70  28  13  +15  Advanced
22 Nowakowska, Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL  0.70  28  16  +12  Advanced
23 Graczyk, Julia 16  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.67  39  21  +18  Advanced
24 Hałuszkiewicz, Dominika 46  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.60  26  22  +4  Advanced
25 Junele, Nikol   ASMENS    LAT  0.60  25  22  +3  Advanced
26 Shemarova, Julianna   FLORETE    LAT  0.60  26  25  +1  Advanced
27 Savkina, Anna   ASMENS    LAT  0.58  33  25  +8  Advanced
28T Tracz, Weronika 20  WROCŁAWIANIE    POL  0.58  35  29  +6  Advanced
28T KARAMAN, NISAN EZEL   ALTINYURT S.C.    TUR  0.58  35  29  +6  Advanced
30 Bessman, Gabriela 43  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  0.58  33  28  +5  Advanced
31 Fedorów, Maria 32  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL  0.55  29  25  +4  Advanced
32 Bajeva, Agata   ASMENS    LAT  0.55  27  25  +2  Advanced
33 Skora, Victoria 58  IKS LESZNO    POL  0.55  25  32  -7  Advanced
34 Majorek, Zofia 41  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.50  26  24  +2  Advanced
35 Tomaszewska, Alicja 25  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.50  32  31  +1  Advanced
36 Kwiatkowska, Antonina 12  AZS AWF WARSZAWA    POL  0.50  25  24  +1  Advanced
37 Cieślicka, Amelia 34  WROCŁAWIANIE    POL  0.50  26  26  Advanced
38 Wytyk, Dominika 27  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.45  31  29  +2  Advanced
39 Horodyska, Alina       UKR  0.42  33  35  -2  Advanced
40 Liepniece, Hera   BJSS RIGA    LAT  0.40  29  27  +2  Advanced
41 Bajków, Agata 26  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.40  22  24  -2  Advanced
42 Kalisz, Izabela 99  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL  0.36  20  35  -15  Advanced
43 Tauckele, Patricija   BJSS RIGA    LAT  0.33  30  38  -8  Advanced
44 Koc, Wiktoria 53  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.33  23  36  -13  Advanced
45 Smorgowicz, Iga 31  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.20  14  28  -14  Advanced
46 Biegańska, Amelia 55  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.20  15  31  -16  Advanced
47T Putnina, Patricija   BJSS RIGA    LAT  0.20  15  34  -19  Advanced
47T Kwiatkowska, Gabriela 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.20  15  34  -19  Advanced
49 Dąbrowska, Oliwia 99  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL  0.20  15  36  -21  Eliminated
50 Karpińska, Zuzanna 61  BUDOWLANI TORUŃ    POL  0.18  19  36  -17  Eliminated
51 Nilek, Nel 49  POLONIA 1912 LESZNO    POL  0.18  14  37  -23  Eliminated
52 Roll, Nina 99  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL  0.18  15  39  -24  Eliminated
53 Góralczyk, Zuzanna 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.17  19  42  -23  Eliminated
54 Kwaśniewska, Julia 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.17  17  41  -24  Eliminated
55 Tańska, Aleksandra 54  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.10  12  31  -19  Eliminated
56 Wróbel, Emilia 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL  0.10  39  -30  Eliminated
57 Kubaczyk, Katarzyna 99  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL  0.10  38  -30  Eliminated
58 Dąbrowska, Liliana 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.09  13  39  -26  Eliminated
59 Piela, Julia 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL  0.09  39  -32  Eliminated
60 Glapka, Weronika 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.08  14  42  -28  Eliminated
61 Duha, Łucja 99  AZS AWF POZNAŃ    POL  0.08  13  45  -32  Eliminated
62 Polak, Paulina 99  UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL  0.00  18  48  -30  Eliminated
63 Szafran, Wiktoria 57  WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL  0.00  11  44  -33  Eliminated
64 Lewy, Maria 99  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0.00  43  -35  Eliminated
Round Scores
View tableau from
Table of 64 Table of 32 Table of 16 Table of 8 Semi-Finals Finals  
             
(1) Szczechowska, Laura
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  (1) Szczechowska, Laura
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) Szczechowska, Laura
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(33) Skora, Victoria
IKS LESZNO / POL
 
  8 - 4 
  (33) Skora, Victoria
IKS LESZNO / POL
 
 
(32) Bajeva, Agata
ASMENS / LAT
 
8 - 6   
    (1) Szczechowska, Laura
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(17) Świątkowska, Anna
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
 
  8 - 4 
  (17) Świątkowska, Anna
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
 
   
(47T) Kwiatkowska, Gabriela
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
8 - 6     
    (16) Binko, Aleksandra
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
 
(49) -BYE-    3 - 1   
  (16) Binko, Aleksandra
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
 
(16) Binko, Aleksandra
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
   
    (9) Dąbecka, Magdalena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(9) Dąbecka, Magdalena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  8 - 5 
  (9) Dąbecka, Magdalena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) Dąbecka, Magdalena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(41) Bajków, Agata
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  8 - 5     
  (41) Bajków, Agata
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(24) Hałuszkiewicz, Dominika
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
8 - 6       
    (9) Dąbecka, Magdalena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(25) Junele, Nikol
ASMENS / LAT
 
  8 - 5   
  (25) Junele, Nikol
ASMENS / LAT
 
   
(40) Liepniece, Hera
BJSS RIGA / LAT
 
8 - 7     
    (25) Junele, Nikol
ASMENS / LAT
 
 
(57) -BYE-    8 - 1   
  (8) Fudala, Karolina
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(8) Fudala, Karolina
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
    (21) Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(5) Langa, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  8 - 2 
  (5) Langa, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) Langa, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(37) Cieślicka, Amelia
WROCŁAWIANIE / POL
 
  7 - 5     
  (28T) Tracz, Weronika
WROCŁAWIANIE / POL
 
     
(28T) Tracz, Weronika
WROCŁAWIANIE / POL
 
8 - 2       
    (21) Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(21) Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  5 - 4     
  (21) Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
       
(44) Koc, Wiktoria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
8 - 2         
    (21) Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(53) -BYE-    8 - 5       
  (12) Wiśniewska, Julia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(12) Wiśniewska, Julia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
       
    (21) Skoczylas, Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(13) Tomaszewska, Martyna
ZJEDNOCZENI PABIANICE / POL
 
  8 - 5   
  (13) Tomaszewska, Martyna
ZJEDNOCZENI PABIANICE / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (20) Kędziora, Zuzanna
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(45) Smorgowicz, Iga
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  8 - 1     
  (20) Kędziora, Zuzanna
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(20) Kędziora, Zuzanna
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
8 - 2       
    (4) Sinkovich, Gabriela
FLORETE / LAT
 
 
(28T) KARAMAN, NISAN EZEL
ALTINYURT S.C. / TUR
 
  8 - 2   
  (36) Kwiatkowska, Antonina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(36) Kwiatkowska, Antonina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
8 - 4     
    (4) Sinkovich, Gabriela
FLORETE / LAT
 
 
(61) -BYE-    8 - 1   
  (4) Sinkovich, Gabriela
FLORETE / LAT
 
 
(4) Sinkovich, Gabriela
FLORETE / LAT
 
   
    (22) Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(3) Michalska, Barbara
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  8 - 1 
  (3) Michalska, Barbara
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) Michalska, Barbara
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(35) Tomaszewska, Alicja
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  4 - 3     
  (35) Tomaszewska, Alicja
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(30) Bessman, Gabriela
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
8 - 2       
    (14) Kulpaczyńska, Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(19) Jarosiewicz, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  7 - 5     
  (19) Jarosiewicz, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
       
(46) Biegańska, Amelia
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
8 - 4         
    (14) Kulpaczyńska, Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(51) -BYE-    3 - 2       
  (14) Kulpaczyńska, Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(14) Kulpaczyńska, Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
       
    (22) Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(11) ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA
ALTINYURT S.C. / TUR
 
  4 - 3     
  (11) ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA
ALTINYURT S.C. / TUR
 
       
(54) -BYE-           
    (22) Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
       
(43) Tauckele, Patricija
BJSS RIGA / LAT
 
  8 - 2         
  (22) Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
         
(22) Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
8 - 1           
    (22) Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
     
(27) Savkina, Anna
ASMENS / LAT
 
  4 - 1       
  (38) Wytyk, Dominika
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
       
(38) Wytyk, Dominika
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
8 - 7         
    (6) Wierzchowska, Adrianna
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
     
(59) -BYE-    8 - 1       
  (6) Wierzchowska, Adrianna
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
     
(6) Wierzchowska, Adrianna
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
       
    (22) Nowakowska, Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) Bartol, Antonina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
 
  5 - 4   
  (7) Bartol, Antonina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) Bartol, Antonina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ / POL
 
   
(39) Horodyska, Alina
UKR
 
  8 - 5     
  (26) Shemarova, Julianna
FLORETE / LAT
 
     
(26) Shemarova, Julianna
FLORETE / LAT
 
8 - 6       
    (10) Wykland, Róża
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(23) Graczyk, Julia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  8 - 3     
  (23) Graczyk, Julia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
       
(42) Kalisz, Izabela
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
 
8 - 2         
    (10) Wykland, Róża
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(55) -BYE-    8 - 3       
  (10) Wykland, Róża
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(10) Wykland, Róża
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
       
    (2) Piątkowska, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(15) Filipowicz, Daria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  8 - 5   
  (15) Filipowicz, Daria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) Filipowicz, Daria
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(47T) Putnina, Patricija
BJSS RIGA / LAT
 
  8 - 3     
  (18) Lewandowska, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(18) Lewandowska, Natalia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
8 - 1       
    (2) Piątkowska, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(31) Fedorów, Maria
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI / POL
 
  8 - 1   
  (34) Majorek, Zofia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(34) Majorek, Zofia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
8 - 7     
    (2) Piątkowska, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(63) -BYE-    8 - 0   
  (2) Piątkowska, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(2) Piątkowska, Lena
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
   

Final Results
Event finished at 7:14 PM
Place Name Club(s) Division Country
1 Nowakowska, Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
2 Skoczylas, Weronika AZS AWF WARSZAWA    POL 
3T Piątkowska, Lena UKS ATENA GDAŃSK    POL 
3T Dąbecka, Magdalena UKS ATENA GDAŃSK    POL 
5 Szczechowska, Laura UKS ATENA GDAŃSK    POL 
6 Sinkovich, Gabriela FLORETE    LAT 
7 Wykland, Róża UKS ATENA GDAŃSK    POL 
8 Kulpaczyńska, Oliwia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
9 Michalska, Barbara UKS ATENA GDAŃSK    POL 
10 Langa, Lena UKS ATENA GDAŃSK    POL 
11 Wierzchowska, Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
12 Bartol, Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL 
13 Filipowicz, Daria UKS ATENA GDAŃSK    POL 
14 Binko, Aleksandra WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL 
15 Kędziora, Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK    POL 
16 Junele, Nikol ASMENS    LAT 
17 Fudala, Karolina UKS ATENA GDAŃSK    POL 
18 ANBARLILAR, FATIMA ZEHRA ALTINYURT S.C.    TUR 
19 Wiśniewska, Julia AZS AWF WARSZAWA    POL 
20 Tomaszewska, Martyna ZJEDNOCZENI PABIANICE    POL 
21 Świątkowska, Anna UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
22 Lewandowska, Natalia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
23 Jarosiewicz, Natalia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
24 Graczyk, Julia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
25 Shemarova, Julianna FLORETE    LAT 
26 Tracz, Weronika WROCŁAWIANIE    POL 
27 Skora, Victoria IKS LESZNO    POL 
28 Majorek, Zofia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
29 Tomaszewska, Alicja UKS ATENA GDAŃSK    POL 
30 Kwiatkowska, Antonina AZS AWF WARSZAWA    POL 
31 Wytyk, Dominika UKS ATENA GDAŃSK    POL 
32 Bajków, Agata UKS ATENA GDAŃSK    POL 
33 Hałuszkiewicz, Dominika UKS ATENA GDAŃSK    POL 
34 Savkina, Anna ASMENS    LAT 
35 KARAMAN, NISAN EZEL ALTINYURT S.C.    TUR 
36 Bessman, Gabriela UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
37 Fedorów, Maria NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL 
38 Bajeva, Agata ASMENS    LAT 
39 Cieślicka, Amelia WROCŁAWIANIE    POL 
40 Horodyska, Alina     UKR 
41 Liepniece, Hera BJSS RIGA    LAT 
42 Kalisz, Izabela NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL 
43 Tauckele, Patricija BJSS RIGA    LAT 
44 Koc, Wiktoria UKS ATENA GDAŃSK    POL 
45 Smorgowicz, Iga UKS ATENA GDAŃSK    POL 
46 Biegańska, Amelia AZS AWF POZNAŃ    POL 
47T Kwiatkowska, Gabriela AZS AWF POZNAŃ    POL 
47T Putnina, Patricija BJSS RIGA    LAT 
49 Dąbrowska, Oliwia NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    POL 
50 Karpińska, Zuzanna BUDOWLANI TORUŃ    POL 
51 Nilek, Nel POLONIA 1912 LESZNO    POL 
52 Roll, Nina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL 
53 Góralczyk, Zuzanna AZS AWF POZNAŃ    POL 
54 Kwaśniewska, Julia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
55 Tańska, Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
56 Wróbel, Emilia UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL 
57 Kubaczyk, Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ    POL 
58 Dąbrowska, Liliana UKS ATENA GDAŃSK    POL 
59 Piela, Julia UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL 
60 Glapka, Weronika AZS AWF POZNAŃ    POL 
61 Duha, Łucja AZS AWF POZNAŃ    POL 
62 Polak, Paulina UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA    POL 
63 Szafran, Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW    POL 
64 Lewy, Maria UKS ATENA GDAŃSK    POL